Prolog czyli kto pierwszy wstaje

Zakończył się prolog, który był kwalifikacją do pierwszego etapu Puchar Polski OFF-ROAD PL Nowa Dęba.
Najlepiej pojechała załoga Mariusz Niemiec / Karol Obrał w klasie extreme (00:59,35), natomiast w klasie adventure najlepszy czas przejazdu wykręcili Jacek Szczęch/Tadeusz Michalec (00:51,38).

23 maja 2014 od godziny 7:00 zawodnicy przystąpią do pierwszych poważnych zmagań na poligonie w Nowej Dębie.
Śledźcie naszego facebooka gdzie postaramy się na bieżąco informować o tym co się dzieje podczas rajdu.

WYNIKI PROLOG EXTREME  
LP NR ST. Kierowca Pilot Klasa Czas
1 108 Mariusz Niemiec Karol Obrał Extreme 00:59,35
2 102 Dariusz Dworzyński Ernest Dworzyński Extreme 01:00,59
3 103 Sławomir Kowalski Kamil Kowalski Extreme 01:02,07
4 114 Marcin Małolepszy Łukasz Kożuchowski Extreme 01:03,38
5 115 Łukasz Rozwadowski Łukasz Lesiak Extreme 01:04,34
6 105 Ignacy Lenkiewicz Krzysztof Wysocki Extreme 01:04,78
7 127 Tomasz Prabucki Szymon Prabucki Extreme 01:06,25
8 117 Robert Biały Przemysław Krzak Extreme 01:07,23
9 106 Jacek Musz Maciej Musz Extreme 01:08,57
10 104 Dariusz Dorotiak Robert Iliasz Extreme 01:09,32
11 107 Arkadiusz Biały Marcin Ziembacz Extreme 01:10,32
12 112 Andrzej Szczygielski Piotr Ździebłowski Extreme 01:11,56
13 109 Wojciech Poręba Mariusz Borowski Extreme 01:14,95
14 101 Jacek Majcher Michał Stolarski Extreme 01:19,73
15 113 Arkadiusz Bielecki Paweł Więcek Extreme 01:20,95
16 110 Gerard Stachal Michał Stachal Extreme 01:23,51
17 123 Łukasz Męcik Piotr Jaworski Extreme 01:36,58
WYNIKI PROLOG ADVENTURE  
LP NR ST. Kierowca Pilot Klasa Czas
1 215 Jacek Szczęch Tadeusz Michalec Adventure 00:51,38
2 210 Tomasz Stokłosa Karol Trzebny Adventure 01:02,00
3 206 Mariusz Iłowiecki Mateusz Iłowiecki Adventure 01:04,28
4 201 Łukasz Stokłosa Marcin Sidorowicz Adventure 01:05,04
5 216 Marek Soboń Mieszko Kryński Adventure 01:05,15
6 214 Michał Wojciechowski Krzysztof Pawlak Adventure 01:06,47
7 202 Grzegorz Wieczorek Filip Lichota Adventure 01:09,16
8 207 Krzysztof Piętka Mariusz Piętka Adventure 01:09,25
9 204 Rafał Płatek Zbigniew Sobczyk Adventure 01:10,76
10 208 Tomasz Nowakowski Maciej Nowakowski Adventure 01:13,38
11 213 Paweł Maj Janusz Kaleta Adventure 01:14,33
12 205 Bogumił Zięba Agnieszka Kowal Adventure 01:14,64
13 209 Miłosz Rusin Daniel Włodek Adventure 01:19,57
14 220 Maciej Żółciński Maciej Żmuda-Adamski Adventure 01:22,60
15 211 Dariusz Siedlecki Jurek Tomaszewski Adventure 01:29,56
16 212 Tomasz Kaczor Dariusz Leszega Adventure 01:32,07
W kategorii Poprzednie edycje